Arnetek Bilişim Teknolojileri

Çözümler ve Sektörel Uygulamalar

Araç takibin ötesinde sektörel çözümler ile işinizin
performansını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarın.

2007 yılında ticari faaliyetine başlayan Arnetek Bilişim, kuruluş yılında Arvento’dan en başarılı iş ortağı ödülünü almıştır. Ülke genelinde tamamladığı büyük bilişim projelerinden kazandığı tecrübeleri araç takip sektörünün lider firması Arvento ile birlikte siz değerli müşterilerimize aktarmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bilgi teknolojileri sektörü için mevcut olan bütün imkanları kullanıma sunma gayreti içinde olan firmamız, konusunda lider grup firmaların tecrübelerinin birleşimi ile 2007 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıl içerisinde birçok önemli projeye imza atan Arnetek Bilişim, bölgesinde teknolojik gelişmeleri sizlerin hizmetine sunmak için konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile yazılım ve teknolojinin hayatımıza uyarlanması konusunda güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. 

Teknolojinin karşılaştığımız sorunların çözümünde kullanılması adına yürüttüğü çalışmaların başarılarını görmekten büyük mutluluk duyan Arnetek Bilişim, ürettiği çözümler ve sağladığı teknik destek ile bulunduğu konumu hak ettiğini, kendine büyük kazanımlar sunandeğerli referansları ile göstermektedir.

Arnetek Bilişim olarak üzerinde önemle durduğumuz müşteri memnuniyeti ve daha az maliyet politikasını bilişim teknolojilerinde uygulamanın mutluluğunu yaşarken, iş hayatında emeği geçen değerli iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve kendilerine hizmet etme imkanı bulduğumuz tüm kişi ve kuruluşlara saygılarımızı sunuyoruz.

Neden Arvento?

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ARAÇ TAKİP SİSTEMİ İLE TANIŞIN
Türkiye ve 3 kıtada 100.000 şirketin tercihi. Teknolojisi, hizmet kalitesi ve güçlü ekibiyle güvenilir iş ortağınız.

Neden Harfiyat Yönetim Bilgi Sistemi?

Belediyeler tarafından Akıllı Şehir Kapsamında sunulan bir hizmettir.

0 %

Personel Tasarrufu

Bize Ulaşın