Treyki Mini Nesne Takip Cihazı

Sevdikleriniz ve Değerli Varlıklarınız Gözünüzün Önünde
 

Treyki Mini Takip Sistemi ile Değerli varlıklarınızın ve sevdiklerinizin nerede olduğunu istediğiniz anda akıllı telefonunuzdan izleyebilir, belirlediğiniz güvenli alanlar dışına çıktıklarında haberdar olabilir, düşme/çarpma vb. durumlarda acil durum tuşuna basarak anında size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Küçük ebatları ve hafifliği ile üzerinizde kolayca taşıyabileceğiniz Treyki Mini ile aklınız sevdiklerinizde kalmayacak.

Treyki Mini Takip Paketi

Kutunun içinde neler var?
Treyki Mini Cihazı
* USB Şarj Kablosu Kurulum Kılavuzu
Cihaz Kullanım Kılavuzu Treyki Mini cihazınızı App.Store ve Google Play mağazalarından indireceğiniz Treyki mobil uygulamasına tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
* SIM kart dahildir (Bir yıllık M2M hat bedeli paket fiyatına dahildir) Kapalı alanlarda (bina içleri, ev, otopark, tünel, alışveriş merkezi vb.) konum bilgisi alınamaz.

TREYKİ MİNİ TAM SİZE GÖRE

Treyki Mini’yi farklı çalışma modlarıyla aklınızın kaldığı, güvenliği için endişe duyduğunuz bütün sevdiklerinizin ve değerli varlıklarınızın takibi amacıyla kullanabilirsiniz. Küçük ebatları ve hafifliği ile çantada, cepte hatta bir klips ile üstte kolayca taşınabilen Treyki Mini, sevdikleriniz ve değerli varlıklarınız ile bağlantıda kalmanızı sağlar.

• Çocukların güvenliği ve izlenmesinde

• Engellilerin güvenliği ve izlenmesinde

• Alzheimer vb. riskli hastaların izlenmesinde

• Evcil hayvanların izlenmesi ve kontrolünde

• Doğa sporu yapanların güvenliği ve izlenmesinde

• Değerli eşyaların ve malların takibinde

• Sahadaki ekiplerin ve operasyonun takibinde

Arvento Web Yazılımı

www.arvento.com adresinden şifre ile giriş yapılarak Internet Explorer, Google Chrome gibi tarayıcılar ile internet bağlantısı olan tüm bilgisayarlardan kullanılabilir.

Arvento Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları

iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar ile araçlar sayısal haritalar üzerinde on-line olarak izlenebilir, alarm ve uyarı mesajları takip edilebilir, geçmişe yönelik raporlar alınabilir.

Arvento Desktop Yazılımı

Arvento desktop yazılımı ile sayısal haritalar kullanıcı bilgisayarlarına yüklenmekte, sadece cihazın gönderdiği bilgiler internet üzerinden gelmektedir. Böylece sistem çok daha hızlı ve efektif çalışmakta, düşük bant genişliğindeki veya yavaş internet bağlantılarında bile hızlı ve sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Arvento 3780 SMS Servisi

3780 SMS servisi sayesinde aracın bulunduğu yer ve hızı SMS ile de takip edilebilir. Aracın plakasının yazılarak 3780 özel Arvento hattına kısa mesaj (SMS) olarak gönderilmesi yeterlidir. Sistem birkaç saniye içinde aracın bulunduğu adresi ve hızını cep telefonuna kısa mesaj olarak geri gönderir.

Bize Ulaşın